WhatsApp’ta Korkunç hata! Dikkat Edin…

WhatsApp genelde yeni özellikleriyle gündeme geliyor. Anlık mesajlaşma uygulaması genelde kazandığı yeteneklerle isminden söz ettiriyor.


44
15 Paylaşım, 44 points

Whatsapp genelde yeni özellikleriyle gündeme geliyor. Anlık mesajlaşma uygulaması genelde kazandığı yeteneklerle isminden söz ettiriyor. Ancak geçtiğimiz günlerde bir Amazon çalışanı WhatsApp’ta numara değişikliğinden sonra sohbet geçmişinin, numaranın yeni sahibine gittiğine dair bir hata olduğunu ortaya çıkarmıştı. Şimdi WhatsApp‘ta yeni bir problem daha baş gösterdi. Bu sorun sohbetlerini saklayanlar için ciddi baş ağrısına sebep olabilir. Çünkü yazışmalarınız silinme tehlikesiyle karşı karşıya. ,

WhatsApp‘ta keşfedilen yeni bir yazılım hatası kullanıcıların sohbet kayıtlarının silinmesine neden oluyor. Mesajlarını yedeklemeyen kullanıcıları mağdur eden hata yüzünden kullanıcılar uygulamayı açtıklarında sohbetlerinin yerinde olmadığını görüyor ve yedeği de alınmayan bu sohbetler kalıcı olarak silinmiş oluyor.

Şimdilik bu hatanın Android telefonlarda yaşandığı dikkat çekiyor; ancak iPhone‘larda da bu hatayı görmemiz kuvvetle muhtemel.


Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

44
15 Paylaşım, 44 points