in

Spotify'a 'Şarkı Sözü' Özelliği Geldi

Spotify, ‘bu şimdiye kadar neden yokmuş ki’ dedirten ‘şarkı sözü’ özellğini kullanıma sundu. Özellik dünya çapında tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Dünya genelinde en çok kullanılacak olan çevrimiçi müzik dinleme platformlarından bir tanesi olan Spotify, son zamanlarda yeni güncellemeler ve özellikler üstünde çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda çalma listelerine yönelik getirdiği yenilikle konuşulan Spotify, şimdi de kullanan herkezin keyif alabileceği yeni bir özellikle karşımızda.

Spotify’ın bugün yayınını yaptığı bir blog yazısı ile duyurduğu yeni özellik ‘Şarkı Sözleri’. Artık hem premium kullanıcıları hem de platformu bedava dağıttığı kullanan tüm kullanıcılar, dinledikleri şarkıların sözlerini görebilecekler.

Özellik tüm cihazlarda kullanılabilecek:

Spotify’ın yeniliği paylaştığı blog yazısında yer alan bilgilere göre, bu özelliği hem mobilde hem masaüstünde hem de televizyonda kullanmak mümkün olacak. Tüm akıllı telefonların ve Android TV’lerin yanında özellik hemde Playstation 4, Playstation 5 ve XBox One’da da kullanılabilecek.

Özellik bugün itibarıyla dünya çapında kullanıma sunulmuş durumda. Eğer bu yeni özelliğin nasıl göründüğünü merak ederseniz, Spotify’da bir şarkı dinlerken oynatma ekranında altta çıkan ‘Şarkı sözleri’ kısmını yukarı kaydırıp sözleri görebilir, isterseniz üzerine tıklayarak sözleri tam ekran olarak kullanabilirsiniz.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Bir cevap yazın

Written by Yalı Çapkını

36 Milyon Dolarlık Kripto Para Vurgunu

COVID-19’a İlişkin Yeni Araştırma: