in

Şampiyonlar Ligi Maçlarının Exxen'deki Fiyatı Açıklandı

Acun Ilıcalı, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi mücadelelerinin Exxen’deki aylık fiyatını izah etti. Ücretin genel olarak her bütçeye uygun olduğunu dile getirebiliriz.

Türkiye’nin en çok konuşulan medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda dijital yayın platformu Exxen için UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin yayın haklarını alarak herkesi şaşırtmıştı. O günden bu yana Exxen’in UEFA mücadelelerini kaç TL karşılığında yayınlanacağı merak ediliyordu ki o sual da nihayet cevap buldu.

Hürriyet’ten Orkun Ün ile kapsamı oldukça geniş bir röportaj gerçekleştiren Acun Ilıcalı, “Mücadeleler için büyük delilik yapacağım” derken bu sırada Exxen üzerinden UEFA karşılaşmalarını izlemenin fiyatını de izah etti. Acun Ilıcalı’nın Orkun Ün ile ‘Sual-Yanıt‘ şeklinde ilerleyen röportajının alakalı bölümü şu şekilde:

  • Orkun Ün: Exxen nasıl gidiyor?

Acun Ilıcalı: Büyük hayallerle başladık Exxen’e ve hayalleri büyütmeye devam ediyoruz. 1 milyon aboneye dayandık. Çok mutluluk verici bir sayı bu.

  • Orkun Ün: Hedef Netflix’i geçmek mi?

Acun Ilıcalı: Netflix bizim arkadaşımız. Aramızda tatlı bir rekabet var. Geçersek mesut oluruz. Birincilik, ikincilik fark etmez.

  • Orkun Ün: UEFA mücadeleleri artık Exxen’de yayınlanacak. Nasıl bir taktiğiniz var?

Acun Ilıcalı: Mücadelelerde büyük delilik yapacağım. Bize futbol mücadelelerinin fiyatı senelik 30 milyon Euro’dan fazla olacak. Ücretleri çok uygun yaparak herkesin Exxen izlemesini sağlayacağım. Aylık 25 TL’den başlayan ücretlerle mücadele izleyebilecek. Çok kazandığım vakit değil, daha çok insan izlediği zaman mesut olan biriyim.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Yalı Çapkını tarafından yazıldı

Muharip İnsansız Uçak Sistemi'nin Tasarımı Paylaşıldı

İkinci Doz COVID-19 Aşısı Hayati Öneme Sahip