PlayStation 5 ve Yepyeni DualShock İçin Oluşturulan Etkileyici Konsept Tasarımı

Mediamarkt-Saturn, konsolu ve DualShock 5 kontrol cihazını gösteren bir PlayStation 5 konsept videosunu yayınladı.


86
42 Paylaşım, 86 points

Yayınlanan video, DualShock 5’e ilave ettiği dokunmatik LED ekranla göz dolduruyor. Konsept tasarım ayrı olarak, geliştirici kitinden çok daha değişik bir PlayStation 5 tasarımı sunuyor. 

PlayStation 5’in son tasarımı muhtemelen bu videoda gösterilen tasarımdan çok farklı olacaktır. Bununla birlikte, videoyu, DualShock 5 kontrol cihazı için kablosuz şarj etme ve kontrol cihazının üstündeki bir LED ekran dahil olmak üzere bazı ilginç özellikler içermektedir. PlayStation 5 konsept videosunu aşağıda bulabilirsiniz:

PlayStation 5 için hazırlanan konsept tasarım videosu

Sony, konsolun tasarımını ve nihai donanım özelliklerini henüz ortaya çıkarmadı. AMD tarafından onaylandığı gibi, PS5, AMD'nin Zen2 ve Navi mimarisine sahip özel bir chip sunuyor . Ek olarak, Sony'nin yeni nesil ev konsolunun, 3D ses için özel bir ünite ve ultra hızlı yükleme sürelerine izin veren 'özel' SSD ile birlikte Ray Tracing'i destekleyeceği doğrulandı.

Wired, "CPU, üçüncü nesil AMD'nin Ryzen hattına dayanıyor ve şirketin yeni 7nm Zen 2 mikro mimarisinin sekiz çekirdeğini içeriyor", dedi Wired, Radeon'ın Navi ailesinin özel bir çeşidi olan GPU, ray'ı destekleyecek. izleme, 3B ortamlardaki karmaşık etkileşimleri simüle etmek için ışığın hareketini modelleyen bir teknik."Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

86
42 Paylaşım, 86 points