Netflix, Yeni Türk Dizisi Atiye’nin Tanıtım Filmini Yayınladı

Netflix, ikinci Türk orijinal yapımı olan Atiye'nin tanıtım filmini yayınladı. Tanıtım filmi ile birlikte Atiye'nin bekleyenleriyle ne zaman buluşacağı da kesinleşti


69
89 Paylaşım, 69 points

Atiye, 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Dizi ve film platformları arasında liderliği elinde olan Netflix, Hakan: Muhafız’dan sonra ikinci Türk dizisi için çalışmalarını bitirmek üzere. Atiye Netflix’in ikinci Türk dizisi, konusu kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak Netflix Türkiye, Instagram üzerinden Atiye’nin tanıtım filmini yayınladı.

Netflix Türkiye, Instagram üzerinden paylaştığı videonun açıklama kısmına ‘Atiye. 27 Aralık. Sadece Netflix’te.’ yazdı. Netflix Türkiye’nin paylaştığı tanıtım filminde dizinin başrol oyuncusu Beren Saat yer aldı.

Yurtdışında The Gift ismiyle yayınlanacak Atiye’nin oyuncu kadrosu tanıdık isimleri içeriyor. Oyuncu Kadrosunda Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın yer alıyor.

Atiye’nin yönetmenliğinde Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı yer alıyor. Dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme alıyor. Dizi, Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip geçmişine dair sırların peşine düşmesini anlatıyor.

Dizinin Fragramanı (Video)

Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi Atiye, 27 Aralık’ta seyircileriyle buluşacak. Dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak.


Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

69
89 Paylaşım, 69 points