in

NASA Başkanı: UFO'lar Uzaylılar Tarafından Yapılmış Olabilir

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) başkanı Bill Nelson, çok da şaşırtıcı olmayan bir biçimde uzaylı yaşam formları ve ordu radarına takılan tanımlanamayan uçan cisimler arasında bir bağlantı olabileceğini söyledi. Nelson, paralel evren teorilerine de değinerek, paralel bir evrende yaşamakta olan uzaylı formların olabileceğini kaydetti.

Bu hafta Virginia Üniversitesi’ne giden NASA başkanı Bill Nelson, askeriyenin radarına takılan tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) ile dünya dışı yaşam arasındaki muhtemel bir bağlantı ile alakalı olarak bazı şaşırtıcı (!) açıklama yaptı.

“Bu pilotlarla konuştum ve bir şey gördüklerini biliyorlar ve radarları buna kilitlendi, “ biçiminde konuşan Nelson, “Ve ne olduğunu bilmiyorlar. Ve ne olduğunu bilmiyoruz. Bu çeşit bir teknolojiye sahip olanın burda, Dünya’da bir rakip olmadığını ümit ediyoruz.” diye konuştu.

“Ben kimim ki Dünya gezegeninin bizimki gibi medeni ve organize bir hayat formunun tek yeri olduğunu söyleyebilirim?”

Bu açıklama kendi içerisinde yeteri kadar ilgi çekici; fakat Nelson’ın konuşmanın devamın söylediği şeyler bundan çok daha enteresan. Dünya dışı yaşam formları aramanın daimi olarak üstünde çalıştıkları bir görev olduğunu söyleyen Nelson, “Orada kim var? Biz kimiz? Buraya nasıl geldik? Olduğumuz şeye nasıl dönüştük? Nasıl geliştik? Nasıl uygarlaştık? Ve milyarlarca başka güneşe ve milyarlarca başka galaksiye sahip bir evrende aynı koşullar var mı? “ diyerek bunun anlaması çok zor, büyük bir konsept olduğunu belirtti.

Hızını alamayan Nelson, paralel bir evrende uzaylı uygarlıkların olabileceğini kastederek “Artık başka evrenlerin olabileceğine dair teoriler bile var” dedi ve “Eğer durum buysa, ben kimim ki Dünya gezegeninin bizimki gibi medeni ve organize bir hayat formunun tek yeri olduğunu söyleyebilirim?” diye de ekledi. Bu senenin başında NASA’nın eski başkanı Steve Jurczyk da, yapmış olduğu bir röportajda uzaylı yaşam arayışı sorulduğunda “Söylemesi zor. Ancak biliyorsunuz, Mars görevinin bir parçası geçmişteki yaşam belirtilerini aramak, ve diğer yıldızların etrafında gezegenler tespit ediyoruz, değil mi? Kepler ve eninde sonunda James Webb Uzay Teleskobu ve diğer görevlerle beraber, diğer yıldızların etrafındaki gezegenlerin, ötegezegenlerin direk olarak görüntülenmesini yapmak istiyoruz. Bu yüzden bildiklerimi orada geliştiriyoruz.” biçiminde cevap vererek, henüz herhangi bir uzaylı yaşamına rastlanmadığını belirtmişti.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Leave a Reply

Written by Yalı Çapkını

Jack Dorsey'den Korkutan 'Hiperenflasyon' Açıklaması

Göz Göre Göre Felakete Gidiyoruz: