KIM KARDASHIAN OSMANLI KÖKENLİ Mİ?

Reality Show yıldızı Kim Kardashian, baba tarafından Osmanlı kökenli olduğu ortaya çıktı!!!!


42
22 Paylaşım, 42 points

Baba tarafından büyük-büyükbabası Los Angeles’a Osmanlı’nın günümüzde Kars sınırlarında olan Karakale Köyü’nden göç eden Kardashian, birçok röportajında: “Ben büyük bir Ermeni etkisiyle yetiştirildim. Daima Ermeni öyküleri duyarak, Ermeni geleneksel yemeklerini yiyip bayramlarını kutlayarak büyüdüm” ifadelerini kullandı.  

Asıl adı Kimberly Noel Kadashian olan dünyaca ünlü Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian bugün 39 yaşına giriyor. 21 Ekim 1980 yılında Los Angeles’ta doğan, baba tarafından Ermeni asıllı, anne tarafından ise Hollanda ve İskoç asıllı olan Kardashian, en çok sosyal hayatıyla ve ailece yaptıkları Keeping Up With the Kardashians (KKWK) adlı reality show programı sayesinde ünlendi.

ABD’ye göç eden dördüncü jenerasyonda yer alan ve tanınmış bir aileden gelen Kardashian, O. J. Simpson’ın avukatı olarak ünlenip Eylül 2003 tarihinde vefat eden ünlü avukat Robert Kardashian ile Kris Jenner’ın kızı.

2007 yılına kadar Paris Hiton’un asistanı olarak tanınan Kim Kardashian, erkek arkadaşı Ray J ile çekilmiş seks videosunun dağıtımını yasal olarak engellemek istediğinde adını duyurdu. Kardashian’ın açıklama yapmasından önce kamuoyunun bu kasedin varlığından haberi yoktu ve video bir anda internette yayılmaya başladı.

2007’de Playboy dergisine soyunan Kardashian, bu sayede şöhretini daha da artırdı. 2008’de “Workout with Kim Kardashian” adlı bir spor DVD’si çıkarmasından sonra kendi blogunu açmış, kendi parfümünü çıkarttı ve ayakkabı satışı yapmaya başladı.

Kardashian, konuk oyuncu veya jüri üyesi olarak çok sayıda televizyon yapımında rol aldı. Amerikan ABC kanalında yayınlanan Dancing With the Stars (Yıldızlarla Dans) adlı televizyon formatında yarıştı. America’s Next Top Model (Amerikanın Gelecek/Yeni Top Modeli – Amerika Top Modelini Arıyor) adlı programda konuk jüri üyeliği yaptı.

Kim Kardashian


Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

42
22 Paylaşım, 42 points