Huawei Watch GT 2’nin Türkiye’de çekilen reklam filmi (VİDEO)

Huawei, yeni nesil akıllı saati Watch GT 2 için Türkiye’de çektiği reklam filmini yayınlandı.


73
22 Paylaşım, 73 points

‘Hiç Çıkarma’ sloganı altında yayınlanan reklam, Watch GT 2’nin rakiplerini kıskandıracak batarya performansına sahip.

Dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi olan Huawei, Apple’ın çok sattığı akıllı saat pazarında da büyük oynuyor. Huawei  geçtiğimiz eylül ayında Almanya’nın Münih kentinde düzenlediği etkinlikte Huawei Watch GT 2’yi tanıtmıştı. 

Huawei Watch GT 2 özellikleri:

Huawei‘nin yeni nesil akıllı saati Watch GT 2, 46 mm’lik versiyonuyla raflardaki yerini aldı. Watch GT 2, cam tasarımı, daha geniş ve sınırsız ekranıyla öne çıkıyor. Cihaz, 454×454 piksel çözünürlüklü 1,39 inç AMOLED ekrana sahip. Aktivite takip özelliklerine önem veren kullanıcılar için çözümler sunan model sekiz açık hava sporunu ve yedi kapalı salon sporunu destekliyor. Watch GT 2, bluetooth ile telefon üzerinden aramalar yapma ve müzik dinleme görevlerini yerine getiriyor.

Huawei Watch GT 2 46mm serisi, Huawei cep telefonları ile Bluetooth bağlantı kurarak 150 metreye kadar Bluetooth çağrıları destekliyor. Saat telefon rehberi işlevini de desteklediği için iletişim bilgileri saate kaydedebiliyor ve liste üzerinden arama yapılabiliyor. Cihaz aynı zamanda 500 mp3 barındırılabilecek geniş depolama kapasitesine sahip.

Nabız takibi de yapabilen akıllı saat aynı zamanda uyku kalitesini de ölçüyor. Bu sayede uyku iyileştirme önerileri yaparak kullanıcıların daha kaliteli bir uyku sürmesini sağlamayı amaçlıyor. Akıllı saatin sağlık odaklı özellikleri arasında Huawei TruRelax teknolojisi de yer alıyor. HRV (kalp atış hızı değişkenliği) kaydeden akıllı saat, kullanıcıların stres endeksi hakkında çıkarım yapabiliyor.

Huawei Watch GT 2’nin Türkiye’de çekilen reklam filmi


Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

73
22 Paylaşım, 73 points