in

GeForce Now'un Muhtemel Türkiye Fiyatı

Turkcell GAME+ iş birliği ile geçtiğimiz ay Türkiye’de beta testleri başlayan bulut oyun platformu GeForce Now’un resmi Türkiye ücreti aylık 74,90 TL olarak izah etti.

Nvidia tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz senelerde pek çok ülkede kullanıma açılan GeForce Now bulut oyun sisteminin Türkiye’deki beta testerine 15 Şubat 2021’de başlanmıştı.

15 Mart 2021 tarihinden itibaren, Türkiye sunucuları üzerinden herkese açık şekilde hizmet vermeye başlayacak GeForce Now ücreti üzerine uzun müddettir kafa yoruluyordu. İzah eden ücretin beklentilerin biraz üzerine çıktığını söylemek olası görünüyor.

Nvidia GeForce Now Türkiye ücreti: 

  • Basic: Fiyatsız
  • Premium paket: 74,90 TL/ay
  • Lansmana özel 3 aylık tek abonelik: 49,90 TL/ay

GeForce Now İle ilgili ayrıntılı bilgi ve abonelik için  GamePlus’a erişebilirsiniz. Basic, başka bir deyişle fiyatsız olarak kullanabileceğiniz pakette, seans müddetinin 1 saat ile sınırlandırıldığını belirtelim. Şayet Premium paketten yararlanmak isterseniz, günlük oyun ihtiyacınızı rahat rahat karşılayacak 6 saatlik seans süreniz bulunuyor ve RTX özelliğini de kullanabiliyorsunuz.

Şayet 3 aylık lansmana özel paketten yararlanmak isterseniz tek seferde ödeme yapmanız gerektiğini, ancak toplamda 45 TL kadar avantajlı vaziyete geçebileceğinizi belirtelim.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Leave a Reply

Written by Yalı Çapkını

Türkiye’nin İnternet Kullanım İstatistikleri

'WandaVision' Dizisi Aslında Tam Olarak Ne Anlattı?