in

Formula 1 Türkiye Grand Prix Biletlerinin Satışa Çıkacağı Tarih:

Formula One F1 - Pre-Season Testing - Bahrain International Circuit, Sakhir, Bahrain - March 12, 2021 Aston Martin's Sebastian Vettel in action during testing REUTERS/Hamad I Mohammed

Intercity Istanbul Park idaresi, 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Formula 1 Türkiye Grand Prix’si biletlerinin ne vakit satışa çıkacağını izah etti. Yapılan izaha göre biletler, değişik kategori ve geniş ücret aralığında 12 Temmuz’da satışa sunulacak.

Formula 1 takvimine bir ilave edip bir çıkartılan Türkiye GP’sinin yapılacağı tarih, Singapur GP’sinin iptal edilmesiyle beraber netlik kazanmıştı. İstanbul’da Intercity Park’ta gerçekleşecek Türkiye GP’si, 1-3 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak. 

Yarışa 3 ay gibi kısa bir müddet kalmışken Intercity idareninden biletlerin ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili yeni bir haber geldi. Yarışa yönelik yapılan izaha göre Türkiye’de bulunan Formula 1 hayranları, biletlerini 12 Temmuz itibarıyla satın alabilecek.

Biletler farklı kategorilerden geniş fiyat aralığıyla satışa sunulacak

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl ülkemizde gerçekleştirilen Türkiye GP’si için biletler satışa çıkmış, hemen peşinden yarışın seyircisiz yapılma kararı alınınca tüm biletler iade edilmişti. Bu sene 1-3 Ekim tarihleri arasında yapılacak yarış, şu an için seyircili gerçekleştirilecek gibi duruyor.

Yarışla alakalı izahlarda bulunan Intercity Istanbul Park idaresi, biletlerin 12 Temmuz itibarıyla satışa çıkacağını ve biletlerin, fiyat ve kategori bazında geniş bir skalaya sahip olacağını söyledi. Şayet Intercity geçtiğimiz sene ile aynı siyaseti izlerse, biletlerin ilk etapta daha uygun fiyatla satışa çıkarılması bekleniyor. 

Intercity Istanbul Park Genel Müdürü Sadi Hezber, konuyla alakalı yapılan izahta şu ifadelere yer verdi; “Intercity İstanbul Park olarak Formula 1’i ülkemize tekrar getirmek için parasal içsel çok gayret harcadık. Formula 1’i ülkemize geri getirme görevinin Cumhurbaşkanlığı himayelerinde bize verilmesinin hemen peşinden, böylesine zorlu vakitlerde devletimize yük olmadan bu dev organizasyonu ülkemize kazandırdık. Halkımızın ve yabancı konuklarımızın bu heyecana iştirak etmesi için sabırsızlanıyoruz. Yarışı bu yıl seyircili olarak gerçekleştirecek olmaktan ayrı olarak mutluluk duyuyor ve bunun için tüm hazırlıkları en sıhhatli şekilde yürütüyoruz. Türkiye’nin canlı izlemeyi çok özlediği bu organizasyonun biletleri için artık geri sayım başladı. Dünyanın en heyecanlı pisti Intercity İstanbul Park’ta halkımızla Formula 1 heyecanını yine buluşturacağımız için çok mutluyuz.”

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Bir cevap yazın

Written by Yalı Çapkını

Finding a Sugar Daddie in The carolina area

Çin'de Dijitalleşme Hızlanıyor: