in

Fenerbahçe, Getir'le Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Hizmet ağını Türkiye’de ve dünyada hızla genişletmekte olan Getir ve Fenerbahçe Spor Kulübü arasında Kadın Basketbol Takımı forma şort sponsorluğu anlaşması imzalandı. Anlaşma bir yılı kapsayacak.

Geçtiğimiz günlerde taraftar token’ını kripto para borsasında işleme açan ve milyonlarca liralık gelir elde eden Fenerbahçe, basketbol takımının forma şort sponsorluğu için Getir’le anlaştı. Anlaşma, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Danabaş ve Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek’in katılımı ile Ülker Stadı’nda imza altına alındı.

imza töreninde açıklamalar yapan Burak Çağlan Kızılhan, anlaşmanın bir senelik olduğunu belirterek şunları dile getirdi: “Kulübümüz zaman sponsoru olarak 1,beş yıl önce Getir ile sponsorluğa başladı. Getir ile bu sezon Kadın Basketbol Takımımızın şort sponsorluğuna imza atıyoruz. Kadın takımımız geçen seneyi namağlup tamamladı. Bu yıl da tekrardan namağlup olmak ve Avrupa kupasını ülkemize getirmek istiyoruz. Bu iş birliğinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

‘Fenerbahçe, kadın basketbolda öncü ve örnek olmuştur’

Kadın basketbolundan sorumlu yönetim kurulu üyesi Kemal Danabaş, Fenerbahçe ve Getir arasındaki iş birliğinden duyduğu memnuniyeti şu sözleriyle dile getirdi: “Bizim için çok değerli bir iş birliği. Yarıştığı her kulvarda rekorları elinde bulunduran Kadın Basketbol Takımımız, 2020-2021 sezonunda da tarihinde ikinci kez namağlup şampiyon oldu. Avrupa’da da yüzümüzü güldüren sonuçlar elde etti. Fenerbahçe, kadın basketbolda öncü ve örnek olmuştur. İş birliğimizi çok anlamlı ve özel buluyorum.”

Verdikleri hizmetle kullanıcılarına zamanı satın alma imkânı sunduklarını belirten Tuncay Tüfek de Fenerbahçe-Getir iş birliği hakkında şunları dile getirdi: “Bizim sattığımız şey zaman. Zaman insanlık için en önemli, geri alınamayacak en kıymetli kavramlardan biri. Biz bu zamanı teknolojimiz sayesinde satıyoruz. Getir bir teknoloji şirketidir. Milyonlarca dakikayı bütün dünya’ya vermeye başladık.”

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Yalı Çapkını tarafından yazıldı

KedilerinBedavacı' Oldukları Bilimsel Olarak Kanıtlandı

Facebook'tan Taliban'a Yasak