in

Facebook Türkiye, Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması

Facebook Türkiye, kazanan resimlerin resmi sayfanın kapak resmini oluşturacağı Anadolu’nun 4 Mevsimi Resim Yarışması’nı başlattı. Kazananlar, 15 Nisan’da izah edecek.

Geride bıraktığımız üç sene süresince kapak resminde Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden profesyonel resimcilerin çekmiş olduğu resimlere yer veren Facebook Türkiye, yeni başlayan Anadolu’nun 4 Mevsimi Resim Yarışması ile yeni kapak resmini seçmeye hazırlanıyor. Yarışmanın neticeninde kazanan fotoğraflar, 3 milyondan fazla takipçiye sahip olan Facebook Türkiye Facebook sayfasının kapak resimi olmaya hak kazanacak.

FOTON (Resim Organizasyonları Derneği) iş birliği ile gerçekleştirilen ve 1 Mart itibarıyla müracaatlara açılan yarışmaya ilkbahar, yaz, güz ve kış olmak üzere dört kategoriden müracaatlar kabul ediliyor. Tek bir kişi, değişik fotoğraflar ile farklı kategorilerde de yarışmaya katılım sağlayabiliyor.

Anadolu’nun dört bir yanından dört farklı mevsimden manzaralara hane sahipliği yapacak yarışmanın kazananları, 15 Nisan’da izah edecek. Yarışmaya müracaat eden fotoğraflar değerlendirilirken profesyonel-amatör ayrımı yapılmayacak. Aynı zamanda yarışmaya katılımın tamamiyle fiyatsız olduğunu da belirtelim.

Facebook Türkiye tarafından yapılan izaha göre Anadolu’nun 4 Mevsimi Resim Yarışması’nın jüri koltuğunda savaş resimcisi Coşkun Aral, küratör Merih Akoğul, Prof. Dr. Ozan Bilgiseren, resim editörü Murat Gür ve fotoğrafçı Tanın Helvacı gibi hatırlı isimler bulunuyor. Müsabaka ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Yalı Çapkını tarafından yazıldı

Yılın Otomobili Ödülünün Sahibi Toyota Yaris Hybrid Oldu

İlk Yerli Kargo İHA'sı Albatros