En Çok Takip Edilen 26 YouTube Yıldızları

YouTube, özellikle teknolojiyle birlikte büyüyen Z kuşağı için apayrı bir önem arz ediyor. Zira video paylaşım devi, tıpkı televizyon gibi kendi ünlülerine sahip.


50
42 Paylaşım, 50 points

PewDiePie, Shane Dawson ve Smosh gibi iyi bilinen isimler, YouTube’a video yükleyerek ve hayranlarıyla görünüşte kişisel ilişkiler kurarak, milyonlarca aboneyi yıllardır sarstı. Komedyenlerden oyunculara ve her türden ustalara kadar YouTuber’lar, takiplerini ve markalarını bir video kameradan ve sağlam bir internet bağlantısından başka hiçbir şeyden oluşturmadan için video paylaşım platformundan yararlandı.

Hangi yıldızların buhar dalgalarını yönettiğini daha yakından incelemek için, hangi YouTube kanallarının en çok aboneye sahip olduğunu görmek için SocialBlade sıralamalarına baktık.

Öyleyse geri sayım başlasın, en çok abonesi olan 26 YouTuber:

 1. 26 DanTDM - 22,3 milyon abone


  Gerçek ismi Daniel Middleton olan İngiliz YouTuber DanTDM, Minecraft adlı video oyununa odaklanan içeriği nedeniyle popülerliğe yükseldi , ancak o günden beri günlük oyun incelemeleri ve oynanış videolarına genişledi. 2017'de, DanTDM Creates The Big Scene adlı YouTube Red için kısa ömürlü bir web dizisi oluşturdu.

 2. 25 Ninja - 22.4 milyon abone


  Gerçek adı Tyler Blevins olan Ninja, profesyonel bir e-spor oyuncusu ve en çok izlenen kullanıcı video oyun akışı platformu olan Twitch'teki yayınlarıyla müthiş bir sükse yapmıştı.. YouTube kanalında, Apex Legends ve Fortnite Battle Royale gibi popüler oyunlar oynadığı , yüksek enerjili ve tartışmalı yorumlarıyla tamamladığı popüler oyunlar oynuyor.

 3. 24 Ryan's World (Ryan ToysReview) - 22.4 milyon abone


  Ryan ToysReview - yakın zamanda Ryan'ın Dünyasına yeniden markalandı - aile tarafından işletilen bir kanaldır, ancak gösterinin yıldızı, tek bir yılda 22 milyon ABD doları gelir elde eden sekiz yaşındaki Ryan Kaji'dir.

 4. 23 JackSepticEye - 23 milyon abone


  Gerçek adı Seán McLoughlin olan JackSepticEye, PewDiePie'nin 2013'te bir videoda kendisinden bahsettiği zaman ün salmaya başladı. İrlandalı YouTuber, eğlenceli oynanış videolarıyla milyonlarca takipçiye hitap ediyor.

 5. 22 Shane Dawson - 23,1 milyon abone


  Shane Dawson, Jeffree Star ve Jake Paul gibi YouTubers hakkındaki komplo teorileri ve dökümanları hakkındaki videolarıyla popülerliğe yükseldi.

 6. 21 Yuya - 24,1 milyon abone


  Yuya, 16 yaşından beri saç, makyaj ve stil dersleri yayınlayan bir güzellik çalışanıdır. YouTube ve Instagram takipleri arasında Yuya, dünyanın en popüler moda influencerlarından biri konumundadır.

 7. 20 Markiplier - 24,5 milyon abone


  Video oyunu incelemeleriyle tanınan bir başka YouTuber olan Markiplier ya da gerçek ismiyle Mark Fischbach, Renkli yorumuyla ve boyalı saçlarıyla tanınıyor - ve bazen pembe bıyık bırakıyor.

 8. 19 VanossGaming - 24,9 milyon abone


  VanossGaming bir oyun yorumcusu, ama onu birbirinden ayıran şey, oyun oynarken komik anların derlemesi.

 9. 18 Smosh - 25 milyon abone


  Smosh, komedi ikilisi Ian Hecox ve Anthony Padilla tarafından başlatıldı ve kanal ilk YouTube duyumlarından biriydi. Kanal, komedi dizileriyle tanınır. O zamandan beri video oyunlarına ve İspanyolca içeriğine adanmış diğer kanallara genişletildi.

 10. 17 RezendeEvil - 25,2 milyon abone


  Rezende, Minecraft oynadığı videolarını yayınladığı bir oyun kanalı olarak başladı. O zamandan beri, bu içeriği başka bir kanala taşıdı ve şimdi esas olarak komedi videolarına ve arkadaşlarıyla günlük çekimlere odaklanıyor.

 11. 16 MrBeast - 25.6 milyon abone


  MrBeast takma ismiyle bilinen Amerikan YouTuber Jimmy Donaldson, bağış ve yardım amaçlı çektiği viral videolarıyla tanınıyor.

 12. 15 Luccas Neto - 27,1 milyon abone


  Luccas Neto, çocuklara yönelik karakter ve hikayeler içeren videolar hazırlıyor. Brezilyalı YouTuber aynı zamanda, bir diğer YouTube fenomeni Felipe Neto'nun da küçük kardeşi.

 13. 14 Luisito Comunica - 27,5 milyon abone


  Luisito Comunica ismiyle tanınan Meksikalı YouTuber Luis Arturo Villar Sudek, dünyadaki şehirlerdeki deneyimlerini belgeleyen seyahat vlogları yapar. Videolarında, ziyaret ettiği yerlerin kültürlerini ve tarihçelerini sergilemeye odaklanıyor.

 14. 13 Vegetta777 - 27,8 milyon abone


  Samuel de Luque ya da bilinen ismiyle Vegetta777, Minecraft , Saints Row ve Battlefield gibi başlıkları içeren oyun videolarıyla tanınır. Seslendirme tarzı diğer birçok YouTube'dan farklı - video oyunlarındaki karakterler için ayrıntılı anlatılar ve tarihler yaratıyor.

 15. 12 Vlad ve Nikita - 28,8 milyon abone


  ABD merkezli Vlad ve Nikita kanalı iki erkek kardeşi yıldız alıyor - Vlad, altı ve Nikita, dört. Videolar kardeşlere oyuncaklarla oynadıklarını ve günlük maceralarını gösterdiklerini gösteriyor.

 16. 11 Você Sabia? - 29 milyon abone


  “Tanıdınız mı?” Anlamına gelen Você Sabia? Kanalı, dünyanın dört bir yanından ilginç gerçekler ve önemsiz videolar sunar.

 17. 10 Fernanfloo - 34,1 milyon abone


  Gerçek ismi Luis Fernando Flores olan El Salvadorlu YouTuber Fernanfloo, oyun videoları ile tanınır. 

 18. 9 Felipe Neto - 34,8 milyon abone


  Felipe Neto günlük hayatı, güncel haberleri ve ünlüleri hakkında komik videolar ve vloglar yapıyor. 2012'de, YouTube kanalı bir milyon aboneye ulaşan ilk Brezilya kanalı oldu. 2017 yılında bir Netflix orijinal komedi özel filmi olan My Life Makes No Sense'te rol almıştı.

 19. 8 El Rubius - 36 milyon abone


  El Rubius, komik yorumlarla dolu, gözden geçirme, inceleme ve daha fazlasını yapan bir oyuncudur. 16 yaşında, kanalı ElRubiusOMG'da video çekmeye başladı ve 21 yaşında tam zamanlı bir kariyer yaptı.

 20. 7 JuegaGerman (HolaSoyGerman) - 37 milyon abone


  Garmendia, Latin Amerika'nın en büyük YouTube yıldızı. Kanalı JuegaGerman, ilk önce yalnızca video oyunlarına odaklandı, ancak diğer komedi içeriklerine genişledi.

 21. 6 Whinderssonnunes - 37,3 milyon abone


  Whinderssonnunes, 15 yaşından beri vlog ve komedi videoları yapıyor. Günlük hayatı hakkında parodi, şarkı, film incelemesi ve içerikler üretiyor.

 22. 5 Kids Diana Show - 37,4 milyon abone


  The Kids Diana Show, Diana ve kardeşi Roma'nın antikalarını takip ediyor. Kanal, Rusça konuşan çocuklara oyuncakları kutusundan çıkarıp fantastik maceralar yaşatıyor.

 23. 4 Like Nastya Vlog - 38,4 milyon abone


  Like Nastya Vlog kanalı, Stacy adında Rus-Amerikalı bir kızın oyuncaklarla oynaması ve ailesiyle birlikte maceraya atılması için düzenli olarak vlog yayınlıyor. Stacy, milyonlarca abonesi olan Stacy Toys ve Funny Stacy ile diğer popüler kanallarda da yer almaktadır.

 24. 3 Badabun - 43 milyon abone


  Badabun, ev sahibinin iki kişiyle röportaj yaptığını görmek için çiftlerle röportaj yaptığı Exponiendo Infieles dizisiyle popülerlik kazandı. Ağın İspanyolca konuşabilen etkileyici ekibi, sokaktaki komedi röportajları ve birlikte konakta yaşayan etkileyicileri belgeleyen Big Brother tipi bir gerçeklik serisi için de dikkat çekicidir .

 25. 2 Dude Perfect - 47.1 milyon abone


  The Dude Perfect adamları, hile çekimleri ve videolarında yanlarında görünen ünlü sporcuların Rolodex'leri ile tanınırlar. Kanal komedi haline geldi ve mürettebat videolarına genellikle dev bir Panda maskotuyla katıldı.

 26. 1 PewDiePie - 102 milyon abone


  PewDiePie ismiyle bilinen İsveçli YouTuber Felix Kjellberg, video oyunları oynarken yorum yaptığı popüler videolarıyla tanınır. İçeriği, viral videoların kapsamı ve yorumları.

  İsveçli oyuncu, Bollywood müzik şirketi T-Series ile en çok abone olunan YouTube kanalının ismi için aylarca süren bir savaşta kilitlendi. Sadık hayran kitlesi, 1 numara için  çok geniş kapsamlı bir “PewDiePie'ya Abone Ol” kampanyası başlatmışlardı. Bununla birlikte, T Serisi Mayıs sonunda PewDiePie'yi 100 milyon abone sayısına ulaştı.

  Kjellberg, YouTube'un kendisini cezalandırdığı uzun süren saldırgan ırkçı ve antisemik açıklamalar için de olumsuz ilgi gördü.


Beğen, ve Arkadaşlarınla Paylaş, Onlar da haberdar olsunlar.

50
42 Paylaşım, 50 points