in

Dogecoin İçin Elon Musk'tan Kritik Uyarı

Piyasalarla alakalı araştırma yapmak istediğimizde müracaat edeceğimiz ilk kaynaklardan bir tanesi olan Investing.com’da paylaşımlar yapan Jesse Cohen isimli analist, mevzubahis etkinliğin Dogecoin’i yine uçuracağını düşünüyor. Dogecoin’in arkasında büyük bir sosyal medya desteği olduğunu ifade eden Cohen, Dogecoin’in birkaç gün içerisinde 1 dolar düzeylerine erişebileceğini, bunun da Dogecoin için 5 dolar bandının kapısını aralayacağını belirtiyor. 

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde Elon Musk’ın dünyanın en büyük televizyon programı olarak binilen SNL’yi sunacağından ve bunun Dogecoin’le ne alakası olduğundan söz etmiştik . Bilhassa de kripto para yatırımcıları soluklarını tutmuş programı beklerken, kripto para yatırımları yapan uzman isimlerden de bu konuyla alakalı izahlar gelmeye başladı.

Elon Musk’ın SNL’yi sunmasıyla alakalı izahlarda bulunan yatırım uzmanları, bunun Dogecoin’i uçuracağına inanıyorlar. Hem de Jesse Cohen’e göre Dogecoin, önümüzdeki günlerde 1 dolara erişecek ve bu da 5 dolara sebep olacak. Elon Musk ise konuyla alakalı ehemmiyetli ikazlarda bulunuyor.

“İnsanlar, Elon Musk’ın paylaşımlarını kaçırmak istemiyorlar”

Piyasalarla alakalı görüşleriyle milyonlarca amatör yatırımcıya söz dinleten kıdemli analist Edward Moya tarafından yapılan izahlara göre insanlar, bilhassa de kripto para yatırımcıları, Elon Musk’ın konuyla alakalı en ufak bir sözünü dahi atlamak istemiyor. İşte bu da milyonlarca kripto para yatırımcısını hem Elon Musk hem de Dogecoin’e kilitlemiş vaziyette. Peki Elon Musk cephesinde neler yaşanıyor? SNL’yi sunacak Musk, bu konuyla alakalı neler söylüyor?

“Kripto paralar umut verici ancak yeniden de dikkatli olun”

Birkaç gündür SpaceX’in çalışmalarıyla alakalı Twitter paylaşımları yapan Elon Musk, bugün saatlerinde uzunca bir müddet sonra ilk defa kripto para piyasalarıyla alakalı konuştu. Twitter’da yaptığı paylaşımda kripto para birimlerinin umut verici olduğunu söyleyen Musk, yeniden de dikkatli olunması gerektiği ikazında bulundu. Konuyla alakalı YouTube’a düşen bir röportajını da paylaşan Musk, o röportajda ise insanların varını yoğunu kripto paralara yatırmasının pek de akilane olmadığını dile getiriyor. Bu izahları nasıl açıklayacağınız ise tamamiyle sizlerin tercihinde…

 

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Yalı Çapkını tarafından yazıldı

Microsoft, Windows Uygulama Simgelerini Güncelliyor

Kontrolden Çıkan Çin Roketinin Olası Düşüş Noktası