in ,

Bitcoin’de Büyük Düşüş Devam Ediyor:

Bitcoin ve kripto piyasalarındaki son düşüş dalgasında önemli bir eşiğe ulaşıldı. Akşam 34 bin doların altına düşen Bitcoin, son 6 ayın en düşük seviyesini gördü.
Kasım ayında 69 bin dolar seviyesi ile tarihi bir rekor kıran Bitcoin, son dönemde büyük bir düşüş yaşadı. Bir dönem 42-43 bin dolar civarında seyreden Bitcoin, geçtiğimiz günlerde 38 bin dolara düşerek Ağustos ayından bu yana en düşük değerine ulaştı. Bu akşam Bitcoin cephesinde önemli bir gelişme yaşandı. Kripto piyasasında devam eden düşüş grafiğinde Bitcoin 34 bin dolar seviyesinin altına düşerek Temmuz ayından bu yana en düşük değerine ulaştı.

 

Yükselişe geçmesi zaman alabilir’

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde kripto piyasasındaki bu genel düşüş grafiğinin sebeplerinin neler olabileceğini sizlere aktarmıştık. Düşüşün arkasında birçok neden olmasına rağmen, sektörde önemli bir isim ve Luna ekibinin bir üyesi olan Vijay Ayyar CNBC’ye şunları söyledi: “Bitcoin ve kriptolar, varlığın doğası gereği piyasadaki gelişmelere çok güçlü tepki veriyor. “Mevcut hassasiyet göz önüne alındığında, muhtemelen 30-32.000’i test edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

Written by Yalı Çapkını

ANKARA’DAN KOVULAN PAVAROTTİ’NİN DÜNYA STARLIĞINA GİDEN KARİYERİ #lucianopavarotti #opera #pavarotti

Karbondioksiti Emen ‘Mekanik Ağaçlar’ Geliştirildi: