in

Binance, Tüm Kripto Para Çekim İşlemlerini Durdurdu

Binance, tüm para çekme işlemlerinin geçici bir süreliğine durdurulduğunu açıkladı. Bu kararın sebebinin sistemdeki birikme olduğu belirtildi. Ancak saatler geçmiş olmasına karşın sorun düzeltilemedi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, milyonlarca kullanıcıyı ilgilendiren bir karar aldığını açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, tüm para çekme işlemlerinin geçici bir süreliğine durdurulduğu ifade edildi. Binance, bu kararın birikme sebebiyle alındığını, teknik ekibin çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

Binance’in konu hakkında ilk açıklaması, saat 14:37’de yapıldı. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, “Tüm para çekme işlemlerini askıya aldık. Bunun sebebi, sistemdeki birikme. Ekibimizin bu durumla ilgili çalıştığından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür eder, yaşanan sorun için özür dileriz.” ifadelerine yer verildi. Bu içeriğin hazırlandığı saat 15:50’de ise sorun hala çözülebilmiş durumda değil.

Binance’in konu hakkında açıklaması şu biçimde;

Şirket, saat 15:00 sularında yeni bir açıklamada bulundu. Bu açıklamada, kripto para çekim işlemlerinin yeniden başlatıldığı ifade edildi. Ancak yaklaşık 30 dakikalık süreçte gecikme olabileceğini dile getiren yetkililer, hiç bir problem olmadığını vurguladılar. Saat 15:22’de yapılan son paylaşımda ise para çekme işlemlerinin bir kez daha durdurulduğu belirtildi.Binance’te nasıl bir birikme olduğu ve bunun üstesinden nasıl gelinemediği bilinmiyor. Ancak yapılan açıklamalara göre yaşanan olay, herhangi bir siber saldırı veya hack değil. Anlaşılan o ki sistemlerdeki yoğunluk sebebiyle böyle bir şey yapılıyor. Ancak bu durumun ne zamana kadar devam edeceği şimdilik bilinmiyor…

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Bir cevap yazın

Written by Yalı Çapkını

LPG'ye 49 Kuruş Zam Geldi

Köpekler Başlarını Neden Sağa Sola Yatırır ?