in

Acun Ilıcalı, Exxen'in Aylık Abonelik Fiyatını Açıkladı

Acun Ilıcalı, dijital yayın platformu Exxen’in aylık abonelik fiyatını izah etti. Yapılan izaha göre kullanıcılar, Exxen muhtevaları için aylık 9,90 TL ödeme yapacaklar.

Türkiye’nin en başarılı TV yapımcılarından biri olarak gösterilen Acun Ilıcalı, 1 Ocak itibarıyla yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital yayın platformu Exxen’in aylık abonelik fiyatını nihayet izah etti. Yapılan izaha göre Exxen’in aylık abonelik fiyatı 9,90 TL olacak ve ilk 7 gün fiyatsız tecrübe kampanyası ile gelecek.

Acun Ilıcalı, eski izahlarında Exxen’in bir reklamlı, bir de reklamsız olmak üzere iki ayrı abonelik paketine sahip olabileceğini belirtmişti. Instagram Hikayeler üzerinden yaptığı ilanda tek bir aylık abonelik fiyatı duyuran Ilıcalı, bu ücretin reklamlı paket için mi yoksa reklamsız üst paket için mi olduğu ile ilgili ise bilgi vermedi.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia, Exxen’in aylık abonelik fiyatının 7,99 TL olacağını iddia etmişti. Acun Ilıcalı’nın Exxen konusunda son izahları bu iddiayı boşa çıkarmış vaziyette. Ilıcalı’nın izahı, mevzubahis iddiadan yüksek bir abonelik fiyatına işaret etse de 9,90 TL’lik fiyatın pek çok kullanıcı için kabul edilebilir düzeyde olduğu düşünülüyor.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu olan Netflix, Türkiye’de 17,99 TL’lik bir başlangıç ücretine sahip. Yerli dijital yayın platformu BluTV ise 22,90 TL’lik bir aylık abonelik fiyatına sahip. Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime Video ise 7,90 TL’lik ücreti ile en uygun ücretli dijital yayın platformu konumunda. Rakip platformların ücretlerine ve mahalli muhteva kütüphanesine baktığımızda pek çok tanınmış kişi ismi bir araya getirecek Exxen’in abonelik fiyatının hiç de fena olmadığını söylemek olası.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Leave a Reply

Written by Yalı Çapkını

Turing Testi, Yapay Zekanın Becerisini Ölçmekte Yetersiz

Sık Görülen 8 Rüya ve Anlamları